GAZİMAĞUSA’DA KAZA

Gazimağusa-İskele anayolu üzerinde dün öğleden sonra meydana gelen ve 3 aracın karıştığı trafik kazası sonucu anayolda adeta can pazarı yaşandı. Bafra Turizm Merkezi kavşağı üzerinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralanarak Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Elde edilen bilgilere göre dün saat 14.00 sıralarında, Ahmet Faruk isimli sürücü, yönetimindeki HK 315 plakalı araç ile Gazimağusa’da İskele istikametine seyrettiği esnada, sağdan gelen araçlara öncelik tanımaksızın, dikkatsiz bir şekilde Bafra Turizm Merkezi’ne doğru dönüşe geçti.Bu sırada karşı istikametten gelen Şükrü Gürler yönetimindeki HF 573 plakalı aracın önünü tıkadı.

Kamyona da çarptı

Çarpışmanın etkisi ile savrulan şükrü Gürler yönetimindeki araç, Ayhan Kuset yönetimindeki THN 792 plakalı kamyonet ile de çarpıştı.

Faciadan dönülen kaza sonucu araç sürücüleri Ayhan Kuset, Şükrü Gürler ve Ahmet Faruk ile araçlarda yolcu olarak bulunan Berkay Koyuncu ve Ahmet Reşit, hafif yaralanarak olay yerine çağrılan ambulanslar ile Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, polisin kaza ile ilgili soruşturmasının devam ettiği bildirildi.

Leave a Reply